Spolupracující organizace

„Cesta bezpečí“ soutěž Moravskoslezských hasičů nejen pro děti

Soutěž s názvem „Cesta bezpečí“ probíhá na sociálních sítích a na webových stránkách Hasičského záchranného sboru Moravskoslezského kraje.

V soutěži se vyskytují témata, která jsou probírána při návštěvách ve školách i při ostatních setkáních s příslušníky Hasičského záchranného sboru. Ke každému tématu je přichystán malý test se soutěžní otázkou.

Soutěž začala v „Den požární bezpečnosti“ 13. srpna, ale aktivně se do ní lze zapojit až do 10. září, kdy lze ještě odpovědět zpětně na předchozí otázky. Další týden možnost zpětných odpovědí už nebude zpřístupněna.

Každý pátek po dobu deseti týdnů je zveřejněno jedno téma. Soutěž končí 22. října a tři nejúspěšnější řešitelé obdrží výhru v podobě tabletu.

Podmínky a odkazy na soutěžní otázky jsou uvedeny na www.hzsmsk.cz a také na facebookovém profilu HZS Moravskoslezského kraje.