Dětský karneval

V pátek 15. 2. 2019 jsme si užili krásné odpoledne v naší tělocvičně, kde se konal již tradiční maškarní karneval plný veselého přestrojování, tančení a zábavy. Na úvodní promenádu masek se přišly podívat také děti naší mateřské školy se svými učitelkami a naše paní kuchařky. Představily se jim různé pohádkové postavy, nadpřirozené bytosti a zvířátka. Po vyfocení masek proběhly různé taneční soutěže, nejvíce se líbil tanec s koštětem, tanec na novinách nebo tanec pod snižujícím se lanem.

Pak přišel čas na občerstvení, o které se postaraly některé maminky. Všechny děti také dostaly od SRPŠ malé dárečky. Děkujeme všem rodičům, kteří aktivně pomáhali při této akci.

Karnevalové veselí pokračovalo různými soutěžemi, např. hodem míčkem klaunovi do pusy, slalomem na koloběžce, házením kruhem na cíl nebo přelézáním a podlézáním s pingpongovým míčkem na lžíci. Za každou splněnou disciplínu čekala na soutěžící sladká odměna. Karneval se nám moc povedl a už nyní se těšíme na příští rok.

Více fotografií z akce naleznete zde.