Klub komunikace v anglickém jazyce

Ve čtvrtek 7. listopadu zahájil svoji činnost druhý klub pro žáky naší školy a to Klub komunikace v anglickém jazyce pod vedením p. uč. mgr Reginy Byrtusové. Bude se konat každý čtvrtek vždy od 13:15 h do 14:45 h. Pro přihlášené žáky je zdarma.

V tomto klubu se zájemci budou věnovat poslechu, čtení i dramatizaci jednoduchých anglických pohádek, formou her budou procvičovat slovní zásobu a konverzaci na různá témata, využijí zábavné programy na ICT i na nových iPadech, občas zhlédnou pohádku či film v angličtině.

První setkání bylo seznamovací. Žáci se představovali, zpívali, zahráli si Bingo, vyslechli pohádku The house in the wood a poté se ve skupinkách s nadšením věnovali robotickým myším, které programovali anglickými příkazy a určovali jim tak trasy, kterými se myšky pohybovaly.