Sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi 12. 3. 2019

V úterý 12. 3. se konal druhý ročník sportovního odpoledne pro rodiče s dětmi v tělocvičně naší školy. Sešlo se pěkné množství rodičů i dětí a těší nás, že se k nám vracejí i naši bývalí žáci z druhého stupně, kteří zde mají mladší sourozence. Dokonce se přišli podívat i někteří prarodiče. Spoustu různých zábavných, sportovněpohybových i přemýšlecích aktivit připravil pan Gráf, který nezištně a s radostným nasazením věnuje našim dětem svůj volný čas, za což mu patří velké poděkování a obdiv. Vládla zde příjemně radostná atmosféra a všichni zúčastnění si užili spoustu legrace spojené s pohybem, což je v dnešním uspěchaném a přetechnizovaném světě pro nás všechny velice prospěšné. Těšíme se už na podobné setkání v příštím školním roce.

Více fotografií z akce naleznete zde.