Spolupracující organizace

Turistický výšlap

Dne 22. června 2022 se v ranních hodinách děti  2. a 5. ročníku vypravily autobusem do údolí Dolní Lomné, kde vystoupily na zastávce u viaduktu. Odtamtud se vydaly po turistické značce vstříc vrcholu Malé Kyčery 745m n. m. Slunečné počasí jim dopřálo krásný výhled na panorama beskydských kopců i na vzdálenější Malou Fatru v pozadí. Po chutné svačině v přírodě a chvilce odpočinku u místní houpačky se naši turisté vydali zpět do údolí a sešli do centra obce Dolní Lomná nedaleko Hotelu Pod akáty. Tam se osvěžili u řeky Lomné, zakoupili si něco dobrého k obědu a navštívili místní dětské hřiště - Stezku zbojníků. Trochu unavení, avšak plní dojmů z příjemně stráveného dne v malebné krajině Beskyd, se děti vrátily autobusovými linkami přes Jablunkov zpět k naší bukovecké škole.

Pózujeme s Malou Fatrou a Beskydy

Vychutnáváme si svačinu i krásný výhled současně

Houpy hou i ve dvou

Hledáme a zkoumáme místní hmyz