Spolupracující organizace

Výlet do Funparku Žirafa a DinoParku Ostrava

Dne 13. červa 2022 se přihlášené děti z MŠ a ZŠ vypravily se svými rodiči na výlet, který zorganizovalo vedení našeho SRPŠ. Nejprve navštívili Funpark Žirafa v Ostravě, který se může pochlubit více než 90 atrakcemi pro děti i dospělé. Na jejich využití měli všichni tři hodiny, po nichž si dopřáli společný chutný oběd.

Na své si přišli malí i velcí.

Následně se vydaly autobusy i s posádkou bukoveckých dobrodruhů do druhohor, přesněji řečeno do dalšího nedalekého cíle výpravy, a to do DinoParku u Ostravy. Zde si děti a jejich doprovod mohli prohlédnout a osahat statické i pohyblivé modely dinosaurů, projet se areálem v DinoExpresu s komentovanou prohlídkou, shlédnout příběh o ztraceném dinosaurovi se speciálními brýlemi v 3D kině, prozkoumat písčité podloží v paleontologickém hřišti a spoustu dalších atrakcí.

Zpátky jsme se vraceli obohaceni o nezapomenutelné a jedinečné zážitky a obtěžkání spoustou suvenýru s pravěkou tématikou. A i když jsme do Bukovce dojeli v čase, kdy hustě pršelo, snad mohu za všechny zúčastněné říci, že výlet se vydařil. Chtěla bych tímto poděkovat vedení SRPŠ za zorganizování celého výletu, včetně vyjednaných skupinový slev a v neposlední řadě i zafinancování autobusové dopravy. Věříme, že i v nadcházejícím školním roce se budeme moci těšit na společně strávený čas v příjemné společnosti našich dětí a jejich rodičů na zajímavých místech České republiky nebo i jinde.