Spolupracující organizace

Aktuality MŠ

Dýňování aneb Jak jsme tvořili

V úterý 18. 10. 2022 nám na naší společné akci počasí přálo, a tak jsme mohli tvoření uskutečnit venku, v areálu u naší školy. Sešlo se nás dost, dětí i rodičů, kterým nechyběla fantazie, pracovitost a samozřejmě nálada a chuť společně si "zatvořit". Moc si vážíme Vašeho zájmu a děkujeme za velké množství přírodního materiálu, dostatek dýní a ostatních plodů z podzimních zahrádek, kreativní nápady, pomoc při úklidu, Vaši příjemnou společnost a pohodu během celého odpoledne.

Dýňování a podzimní tvoření nejen z dýní

Srdečně Vás zveme do naší školičky dne 18. 10. 2022, kde budeme, společně s Vámi a Vašimi dětmi, vyrábět, tvořit, lepit a zdobit s využitím podzimních plodů, přírodnin a papíru.
Tvořivé odpoledne bude probíhat ve třídě u Broučků od 15.00 do 17.00 hodin. Pokud počasí dovolí, využijeme areál u školy.
V tomto čase se můžete kdykoliv připojit a s dětmi si něco vyrobit. Ze tří center si určitě vyberete.

Co budete potřebovat – pokud máte:

Materiál můžete nosit do MŠ už v pondělí.
Prosíme, zapište v MŠ, zda se odpoledne zúčastníte.

Děkujeme za spolupráci a těšíme se

Divadelní představení

Ve středu 5. 10. 2022 navštívíme s dětmi divadelní představení v Trisii v Třinci „Příhody včelích medvídků“.
Pojedeme od školy linkovým autobusem v 7.52 hodin, svačit budeme již v 7.15 hodin, proto děti přiveďte do školky včas.
Představení trvá 60 minut bez přestávky.
Do mateřské školy se vrátíme na oběd.
Další provoz bude probíhat dle běžného režimu.
Co děti potřebují:

Vstupné ve výši 95,- Kč a jízdné budete platit až po akci. Prosíme, potvrďte v MŠ účast Vašeho dítěte.

Tradiční pěčoky

Ve čtvrtek 29. 9. 2022 budeme během dopoledne péct brambory-  tradiční PĚČOKY.
Zda si na nich pochutnáme venku nebo ve školce, rozhodne počasí.
Dejte, prosíme, dětem 2- 3 umyté brambory.
Děkujeme a těšíme se